kaktussukul

kaktussukul
  • Updated:May 18, 2022 11:21 am
  • Last visit:May 18, 2022 11:20 am
  • Member Since:May 18, 2022 11:20 am
Kaktüs Sukulent

Hem kolay bakimi hem de ilgi çekici görselleri ile kaktüs ve sukulentlere karsi büyük bir ilgi duruyoruz. Onlari ev ve ofislerimizin en güzel köselerinde konumlandirabildigimiz gibi ayni zamanda birer hediye olarak da tercih ediyoruz. Peki nedir bu kaktüs ve sukulent, bu iki özel çiçegin farki nedir? Neden insanlar bu iki çiçege büyük bir ilgi duyar. Söyle ki;

Kaktüs

Bir çöl bitkisidir. Sahip oldugu özellikler bakimindan bulundugu ortamin hava kalitesini yükselten, radyasyonu azaltan ve stresi düsürdügüne inanilan özel bir bitkidir. Bakimi oldukça kolay oldugu için ev ve ofislerde özellikle televizyon yaninda veya bilgisayar masasinda dikkatleri çekiyor.

Sukulent?

Dikensiz kaktüs olarak bilinen sukulent çiçegi dallarinda ve yapraklarindan su tutma becerisi yüksek olan ortamdaki radyasyonu azaltan bir türdür. Özellikle küçük saksilarda büyük ilgi gören sukulentler Insan dostu olarak tanimlaniyor.? Her zaman kendi kendilerine yetebilen mütevazi sukulentler kanaatkar olmalari ve sehir hayatina iyi uyum saglamalari ile taniniyor.

Hediyelik bitki ve çiçekler

Çiçekler kadar zarif ve ince düsünülmüs hediye sayisi oldukça azdir. Her tür kutlama için hediye edeceginiz kaktüs ve sukulent bitkilere çok özel aranjmanlar ile Bartin'da hazirlanarak dünyanin dört bir yanina ulastiriliyor. Kaktus Sukulent Sitesinde hediyelik olarak hazirlanan aranjmanlar muhtesem görünüyor.? Ayni zamanda nisan süs olarak da kullanilabilen bu özel bitkiler mutlaka görülmeye deger.

28 yildir bitki ve çiçek üretimi yapan ve bugün Bartin’dan tüm dünyaya çiçek ulastiran bu köklü firmayi tanimak için iste adresler;

https://www.kaktussukulent.com

Instagram: @kaktussukulentcom
 

Profile Ads