avdilber

avdilber
  • Updated:October 9, 2019 11:34 am
  • Last visit:October 9, 2019 11:32 am
  • Member Since:October 9, 2019 11:33 am
Avukat Dilber Koyuncu Kimdir?

Adana avukat, Av. Dilber Koyuncu, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans egitimini basariyla tamamlamis, daha sonra Türkiye Barolar Birligi tarafindan Avukatlik ruhsatina hak kazanmistir.

Adana Barosu’na kayitli olarak avukatlik ve danismanlik hizmetlerini sürdürmektedir.

Büromuz; Aile Hukuku, Is ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Tazminat Hukuku, Gayrimenkul ve Kira Hukuku, Idare ve Vergi Hukuku, Icra ve Iflas Hukuku, Adana bosanma avukati, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Adana is hukuku avukati, Sirketler için Sürekli Hukuk Danismanligi, Ceza Hukuku, E-Ticaret ve Bilisim Hukuku, Tip Hukuku alaninda Adana ve yakin illerde avukatlik ve danismanlik hizmeti vermektedir.

Degerlerimiz

Hukuk büromuz; karsilasilan hukuki sorunlara, her geçen gün degisen yasa ve uygulamalar isiginda, en uygun çözümü üretmekte, böylelikle müvekkillerimiz için, etkin ve hizli sonuçlar elde etmeyi amaçlamaktadir. Büromuzda avukatlik mesleginin gerektirdigi dürüstlük ve güven ön planda tutulmakta olup, avukat ile müvekkil arasindaki mahremiyete özen gösterilmektedir. Bu dogrultuda tarafimiza iletilen tüm bilgi ve belgeler muhafaza edilmektedir.

Gerek avukatlik gerekse de danismanlik hizmetlerimizi yürütürken, ulusal ve uluslararasi normlar, güncel hukuki gelismeler ve yüksek yargi kararlari dikkate alinmakta olup, sizler için en dogru çözümler sunulmaktadir.


https://avdilberkoyuncu.com
 

Profile Ads